Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 600 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 21 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак Paso на 21л 16-699PA
Опис:
Рюкзак має три відділення на зручних змійках.
На бічних поверхнях рюкзака сітчасті кишені для пляшки з водою.
Міцний і зносостійкий матеріал.
Ергономічні та м'які регульовані лямки.
Щільна спинка з м'якими вставками для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер 600D.
Розміри: 31x43x16 см.
Об'єм: 21 л.
Вага: 600 г.
Информация для заказа
- Цена: 825 ₴






