Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 580 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 19 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак Paso тканинний на 22л 18-2808LO
Опис:
Контрастний логотип виробника на лицьовій стороні рюкзака.
Два місткі відділення на блискавці. В основному відділенні є перегородка (для ноутбука), у другому відділенні органайзер із кишенею на блискавці, тримач для ключів.
Передня кишеня на блискавці з органайзером.
2 бічні сітчасті кишені.
Посилена профільована спинка.
М'які зручні регульовані лямки рюкзака.
Зручна ручка для перенесення.
Виведення для навушників.
Світловідбивні елементи для більшої безпеки.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розміри: 43x31x19 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 580 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 270 ₴






