Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак Paso на 20л 15-5141B
Опис:
Виготовлений з міцних і якісних матеріалів і фурнітури.
Два основних відділення на якісних і зручних змійках.
З боків розташовані сітчасті кишені.
Ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака має невелике ущільнення для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний
Розміри: 45x31x16 см.
Об'єм: 20 л.
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴





