Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ellehammer |
| Вес | 270 г |
| Высота | 265 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Несессер |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 185 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка Ellehammer Scandinavian Luggage B083WJ42NS
Опис товару:
Ця сумка для косметички з колекції Scandinavian Luggage Ellehammer ідеально підходить для зберігання всіх Ваших туалетних речей під час подорожі.
Конструкція з двома зовнішніми кишенями, з внутрішніми: однією прозорою кишенею й однією сітчастою кишенею. Так що ви можете зберігати свої речі в безпеці, організовано та легко знайти.
Має верхній гачок для універсального використання.
Виготовлений із поліестеру високої щільності 600D.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер 600 Ден.
Розміри: Д26 x Ш8,5 x В18,5 см.
Вага: 0,27 кг.
Об'єм — 3,5 л.
Колір: чорний.
Виробник: Ellehammer, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴





