Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 450 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | однотонный |
Міський рюкзак Paso сірий на 18л 19-229S grey
Опис товару:
Рюкзак має одне велике відділення, що застібається на двосторонню блискавку.
Дві кишені на блискавці спереду.
Практична верхня ручка для перенесення рюкзака.
Щільна спинка рюкзака.
Зручні регульовані лямки.
Дно рюкзак ущільнений штучною замшею.
Нашивка з логотипом Paso на зовнішньому боці рюкзака.
Якісний, міцний матеріал, стійкий до намокання.
У рюкзак легко поміщається в формат А4.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: висота 42 см x ширина 28 см x глибина 16 см.
Вага: 450 г.
Об'єм: 18 л.
Колір: сірий.
Країна походження торгової марки: Paso, Польща.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴






