Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 420 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 14 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 29 см |
Міський рюкзак Paso Passion Love Music зелений на 17л DVD-A040
Опис товару:
Кількість основних відділень: 2.
На лицьовій стороні розташована 1 кишеня на блискавці.
2 бічні сітчасті кишені.
Рюкзак має зручну тканинну ручку для того, щоб переносити виріб у руці, а також щоб повісити рюкзак на гачок.
Зручні лямки з м'якими сітчастими вставками. Довжину лямок можна регулювати за допомогою пластикових пряжок.
Ергономічна спинка з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Рюкзак закривається за допомогою блискавки.
Документи формату А4 поміщаються в рюкзак.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Цвет: зелений із чорним.
Об'єм: 17 л.
Розміри см: 29 х 43 х 14.
Вага: 420 г.
Страна-виробник: Paso, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴






