Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 425 г |
| Высота | 37 см |
| Глубина | 18 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Персонажи | Frozen |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Детская |
| Возрастная группа (1) | Детская |
| Дропшиппинг | Да |
| Карманы | Боковые |
| Тип | Школьный рюкзак |
| Тип (1) | Школьный |
Рюкзак шкільний Paso Frozen Anna & Elsa на 12л DFZT-080
Опис:
Яскравий мультяшний малюнок з героїнями відомого мультфільму Холодне Серце на лицьовій стороні рюкзака.
Два основні відділення на якісних блискавках.
Додатковий кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Прекрасно продумана спинка рюкзака з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Петля для можливості підвішування рюкзака або перенесення в руці.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий із блакитним
Розміри: 37x30x18 см. Товщина без урахування передньої кишені: 14 см.
Вага: 425 г.
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴




