Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Musical Fidelity |
| Вес | 830 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак Fydelity синій на 17л S94881 blue
Опис:
Водонепроникні стереодинаміки HI-FI з вбудованим підсилювачем потужністю 3 Вт.
Співвідношення сигнал/шум: 60 дБ.
Ви можете під'єднати практично будь-який музичний плеєр через роз'єм 3,5 мм.
Має внутрішню кишеню для плеєра, завдяки якій Ви зможете швидко до неї дістатися
Живлення від батарейок 4 х АА.
Одного комплекту батарейок вистачає на 10 годин відтворення.
Частотна характеристика: 150 Гц ~ 20 кГц.
Характеристики:
Виробник ТМ : Fydelity.
Матеріал: ПВХ.
Колір: синій.
Розміри паковання (Д х Ш х В): 42 х 30 х 12 см. Товщина з передньою кишенею 16 см.
Вага: 830 г.
Об'єм: 17 л.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴






