Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Peterson |
| Вес | 740 г |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Пластмасса |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бьюти-кейс |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 310 мм |
Б'юті-кейс дорожній Peterson синій на 11л PTN5806 blue
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігають появі зайвих подряпин, порівнюючи з гладкою поверхнею.
Містке основне відділення, у якому розташований один відділ на блискавці й одна сітчаста кишеня на блискавці.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому є можливість закривати кейс на навісний кодовий замочок (до комплекту не входить).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейса.
На дні кейса розташовані ніжки.
Характеристики:
Матеріал: ABS+ (акрилонітрил, бутидіен, стирол).
Розміри в см (ШхВхГ): 31x26x14.
Об'єм: 11 л.
Вага: 0,74 кг.
Колір: синій.
Виробник: ТМ Peterson.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴










