Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Utena |
| Вес | 0.51 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Особенности мешка | Водонепроницаемый |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Гермомешок |
| Цвет | Голубой |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Диаметр | 24 см |
| Ширина | 39 см |
Гермомішок Utendors блакитний на 25л UT2WDB19
Особливості:
Стискається до потрібного розміру за допомогою скручування й застібається фастексом.
Легкий і компактний.
Знімний плечовий ремінь чорного кольору з можливістю пристібати на праву або ліву сторону для зручності.
Міцний водонепроникний матеріал.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер із ПВХ покриттям.
Об'єм: 25 л.
Розміри: 68 х 39 см. Діаметр дна 24 см. Висота 68 см у повністю відкритому стані.
Вага: 510 г.
Колір: блакитний.
Виробник: Utendors.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴







