Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINMAX |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Отделение-органайзер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Winner Winmax сіра PB-010 grey
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне основне відділення закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на липучці на тильній стороні сумки.
Дві зручні металеві ручки.
Незнімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: сірий.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ) см: 40 х 32 х 10 см.
Вага: 650 г.
Виробник: Winmax, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴







