Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Essential чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dyna |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 370 г |
| Высота | 276 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Ширина | 402 мм |
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Essential чорна PX2011E
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Сумка має тонкий Slim-дизайн.
Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці. Усередині розміщена одна відкрита кишенька та дві петлі для ручок.
Дві зручні ручки.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 300D.
Колір: чорний.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 402 х 35 х 276 мм.
Вага: 370 г.
Виробник: Dynabook, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴










