Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 400 г |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 17 см |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Пол | Для девочек |
| Пол1 | Детский |
| Размер | Средний |
| Тип рюкзака | Школьные |
Шкільний рюкзак Paso Multicolour синій на 14л BR-973-4
Опис товару:
Три місткі відділення на блискавці, підходять для формату А4.
Дві бічні сітчасті кишені для напоїв.
Міцна тканина, стійка до намокання.
Профільовані підтяжки з регульованою довжиною.
Жорстка спинка, покрита повітропроникною сіткою.
Непомітні світловідбивні елементи, розташовані спереду та ззаду.
Верхня ручка для перенесення та підвішування.
Характеристики:
Розміри: 39 х 26 х 17 см.
Вага: 400 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Виробник: Paso.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴




