Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seven7 |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 9 см |
| Длина | 23 см |
| Количество карманов | 1 шт |
| Конструкция сумки | Однообъемная |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 1 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедной сумки | Сумка на руль |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 17 см |
Велосумка на кермо Seven for 7 JD-19BC01
Опис товару:
Виготовлений із міцного водонепроникного матеріалу.
Сумка закривається скручуванням верхньої частини сумки, фіксується липучкою й затягується двома ремінцями на фастексах.
Має додаткову кишеню на блискавці на передній стінці сумки.
Сумка легко та швидко кріпиться і знімається з велосипеда.
Кріпиться до велосипеда трьома ремінцями на липучках.
Також сумка має ремінь, завдяки якому сумку можна носити через плече як міський.
Характеристика:
Матеріал: поліестер 600D з ПВХ покриттям.
Розміри: 23x17 (висота у відкритому стані 26 см) x 9 см.
Об'єм: 3 літри.
Вага: 235 г.
Призначення: встановлюється на кермо.
Виробник: Seven for 7.
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴










