Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 500 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 20 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 24 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Рюкзак міський Paso синий на 24л LICR-898
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташовані три додаткові кишені на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Бічні стяжки для регулювання рюкзака за товщиною.
Міцний і зносостійкий матеріал.
Жорстка ортопедична спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28x43x20 см.
Вага: 500 г.
Об'єм: 24 л.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴







