Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 535 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Рюкзак міський Paso чорний на 18л 19-100A
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташовані дві додаткові кишені на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Міцний і зносостійкий матеріал.
М'яка сітчаста спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28x44x15 см.
Вага: 535 г.
Об'єм: 18 л.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴






