Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 62 см |
| Глубина | 14 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Объем | 40 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 32 см |
Рюкзак туристичний камуфляж на 40л S1645405
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із синтетичної тканини — поліестер.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на передній стінці рюкзака.
Два сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Можливість збільшення або зменшення об'єму рюкзака завдяки спеціальній блискавці в нижній частині рюкзака.
Широкі регульовані лямки рюкзака.
Пластикова ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: камуфляж.
Об'єм: 55 л.
Розміри, см: 50 (62) x 34x 14.
Вага: 660 г.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












