Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Диагональ экрана ноутбука | 12,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 80.0 мм |
| Длина (1) | 80 |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Тип сумки (1) | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка для нетбука 12 дюймів Professional червона S924 24
Опис сумки:
Відділ для нетбука 10,1-12 дюймів на липучці.
Матеріали: поліестер, штучна шкіра.
2 зовнішні кишені на магніті на передній стінці.
2 зовнішні кишені на задній стінці.
Відділ для документів формату А4.
Внутрішня кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь через плече.
Відділення для візитівок, кредитних карток.
Відділення для мобільного телефона.
Відділення для ручок.
Характеристики:
Артикул: S924.24.
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Розміри: 32,5х29х8 см.
Виробник: Professional, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴










