Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 70.0 мм |
| Длина (1) | 70 |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Тип сумки (1) | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка для ноутбука 14,1 дюймів Professional синя S931 20
Опис сумки:
Відділ для ноутбука 14,1 на липучці.
Усередині 2 кишені для дрібниць і плоский відділ на липучці.
Відділ для документів формату А4.
Регульований знімний ремінь через плече.
Зовнішня кишеня на передній стінці.
Зовнішня кишеня на блискавці на задній стінці.
Можливість кріплення на ручку валізи.
Характеристики:
Виробник: Professional, Китай.
Розміри 38х29х7 см.
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴










