Сумка-кейс для ноутбука 14,1" Professional S923.23 коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 80.0 мм |
| Длина (1) | 80 |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Тип сумки (1) | тревел-кейс |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка-кейс для ноутбука 14,1" Professional S923.23 коричнева
Опис товару:
Сумка виготовлена в діловому стилі з міцних матеріалів.
Каркасна модель: стильна та дуже легка.
Фіксатор ручок на кнопках для більшого комфорту.
Сумка застібається на блискавку.
Оптимальна рекомендована вага (містка сумки): 4 кг.
Усередині сумки:
Відділ для ноутбука з ремінцем фіксатором на липучці.
2 кишені для дрібниць.
Відділ для документів формату А4.
Кишеня для дрібних предметів.
Характеристики:
Артикул: S923.23.
Колір: коричневий.
Матеріал: поліестер + штучна шкіра.
Розміри: 37х30х8 см.
Виробник: Professional, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴











