Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sheff |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 29 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Портфель |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1085.0 |
| Вес (1) | 1085 |
| Глубина | 10 мм |
| Глубина (1) | 10 |
| Дропшиппинг | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Женский |
| Пол (1) | Женский |
| Тип | Портфель |
| Тип (1) | Портфель |
Жіноча сумка Sheff червона S5005 24
Особливість моделі:
М'яка безкаркасна сумка-портфель виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Містке основне відділення на блискавці.
Всередині сумки розташована велика кишеня на блискавці, дві відкриті кишені, чотири петлі для ручок, знімний брелок для ключів.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві кишені на блискавці, які накриваються клапанами на клямках на лицьовій стороні сумки.
Дві бічні кишеньки на магнітах.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Виробник: Sheff.
Артикул: S5005.24.
Матеріал: натуральна теляча шкіра.
Колір: червоний.
Розміри (довжина, висота, ширина): 40 (з бічними кишенями 45)х29х10 (см).
Вага: 1085 г.
Информация для заказа
- Цена: 3 910 ₴












