Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Semi Line |
| Вес | 380 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 34 см |
| Карманы | Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Горошек |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 19 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака (1) | Городской |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак SemiLine синій на 25л 5902845016640
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із поліестеру.
Закривається на блискавці.
Два основні відділення.
Одне містке відділення, всередині якого розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях рюкзака.
Рюкзак має ущільнення в зоні спинки та підкладку з поліестеру.
Дві регульовані лямки рюкзака.
Світловідбивні вставки на поверхні рюкзака.
Характеристики:
Розміри: 43х34х19 см.
Об'єм: 25 літрів.
Вага: 380 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Країна-виробник: Китай.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴












