Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 31 см |
| Глубина | 21 см |
| Объем | 32 л |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby чорний на 32л 2554-2
Опис товару:
Сумка на одне відділення, закривається на блискавку.
Всередині одна кишенька на блискавці.
На лицьовій і тильній стороні сумки розташовані кишені на блискавках.
Дві міцні ручки.
Знімний плечовий ремінь, регулюється за довжиною.
Характеристики:
Артикул: 2554-2.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 43х31х21 див. Об'єм: 32 л.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний із сірим.
Информация для заказа
- Цена: 1 186 ₴








