Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 420 мм |
| Длина ручек | 260 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
Жіноча сумка Wallaby чорний 5711-1 black
Опис товару:
Довжина ручок 26 см.
З боків сумка стягується ремінцям для надання форми саквояжа.
Усередині сумки одне велике відділення та кишеня на змійці.
Сумка без плечового ременя.
Довжина ручок дає змогу носити сумку на плечі.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра
Колір: чорний.
Розміри, см: 42х24х15.
Виробник: Wallaby.
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴












