Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 16 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак Wallaby хакі на 16л 156 khaki
Опис:
Рюкзак для ноутбука, зі щільним відділенням під ноутбук і зовнішньою кишенею на змійках.
Зручний рюкзак із якісної щільної тканини з однією ручкою зверху для перенесення в руці та двома лямками з регуляторами довжини. З тильного боку лямки виготовлені із сітки для поліпшення вентиляції.
Представлений у кольорі хакі з чорною вишивкою назви провідного українського виробника сумок і рюкзаків ТМ Wallaby.
Цей міський рюкзак має два місткі відділення з блискавками, обладнаними двома бігунками, а також зовнішню кишеню на передній стінці на блискавці.
Біля щільної спинки розташована кишеня для ноутбука, обладнана стрічкою та кріпленням на липучці, вона ущільнена піною.
У другому відділенні міститься кишеня з відділеннями для канцелярії з підкладки.
Спинка ущільнена.
Характеристики:
Артикул: 156 khaki.
Матеріал: поліестер.
Розміри, см: 32х44х12.
Колір: хакі.
Об'єм (л): 16.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴









