Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Рюкзак міський Wallaby чорний на 25л 1193 black
Опис товару:
Місткий основний відділ, який закривається липучкою та накривається клапаном на одному фастексі.
Усередині дві кишені, одна з яких на блискавці.
З боків відкриті кишені.
На лицьовій стороні кишенька на блискавці.
Зручні регульовані лямки рюкзака із сітчастими вставками.
Нейлонова ручка для носіння в руці.
Зручна прошита спинка рюкзака.
Характеристики:
Розміри: 40x44(60)x15 см.
Об'єм: 25 л.
Матеріал: поліестер 600D+1680D.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 1 014 ₴












