Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 420 мм |
| Длина ручек | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 150 мм |
Сумка жіноча Wallaby Voila червона 8-5749717
Опис товару:
Одне основне відділення.
Закривається на блискавку.
Усередині розташована кишенька на блискавці.
Бічні сторони фіксуються за допомогою кнопок, встановлених на корпусі.
Дві ручки носіння в руці.
Знімний плечовий регульований ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір червоний.
Розміри: 42х32х15 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴












