Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lego Group |
| Вес | 175 г |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 10 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 28 см |
Дитячий рюкзак Moneks Lego Cargo System на 7л 9060-00
Опис товару:
Одне основне відділення
Спинка рюкзака має ущільнення.
Один ремінь через плече із фіксацією на липучках.
Рюкзак має петлі та карабін для сумісності з іншими аксесуарами Lego Cargo
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Цвет: хакі.
Розмір, см: 28х28х10.
Вага, кг: 0.175.
Виробник: Lego Cargo System.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴



