Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dyna |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 450 г |
| Высота | 310 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Ширина | 405 мм |
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Advanced сіра PX2001E
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві зручні ручки.
Знімний ремінь через плече.
Ремінець для кріплення сумки на ручку валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600D.
Колір: сірий.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Розміри: 405 х 70 х 310 мм.
Вага: 450 г
Виробник: Dynabook, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴











