Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Combat |
| Вес | 1.6 кг |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 65 л |
| По типу конструкции | Станковый |
| Цвет | Койот |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Тактический рюкзак |
Тактичний рюкзак Combat койот на 65л S1645407
Опис виробу:
Універсальний рюкзак із нейлону Оксфорд високої щільності.
Міцний внутрішній алюмінієвий каркас.
Основне відділення з верхнім завантаженням затягується шнурком і накривається відкидною кришкою на фастексах.
Дві бічні й одна передня кишеня на блискавці.
Відділення на блискавці на відкидній кришці.
Доступ до основного відділення через нижню блискавку з внутрішньою перегородкою на шнурку.
Регульовані плечові, нагрудні та поясні ремені.
М'які подушечки на спині, плечовому та поясному ремені забезпечують максимальний комфорт.
Ремінь і затискач навколо рюкзака дають змогу додавати додаткові сумки й аксесуари.
Еластичний нейлоновий дощовик для захисту рюкзака від дощу та бруду. Дощовик можна заховати в спеціальному верхньому відділенні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон Оксфорд 1000 Ден.
Розміри: 32х20х75 см
Об'єм: 65 л.
Вага: 1,6 кг.
Виробник: Combat, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴







