Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Потайной карман на молнии |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
Шкіряна сумка наплічна Tiding Bag чорна SM56-2004A
Опис:
Два основні відділи на блискавках, з невеликою потайною кишенькою всередині.
З лицьових зовнішнього та тильного боків є додаткові кишені на змійках.
Месенджер має довгий текстильний незнімний ремінець, з регулятором довжини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна теляча шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 16 x 5 x 20см.
Виробник: TIDING BAG.
Информация для заказа
- Цена: 1 229 ₴








