Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 600 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 20 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | Геометрический узор |
Міський рюкзак Paso з тканини на 23л 15-699B
Опис:
Рюкзак має три відділення на зручних змійках.
На бічних поверхнях рюкзака сітчасті кишені для пляшки з водою.
Міцний і зносостійкий матеріал.
Ергономічні та м'які регульовані лямки.
Щільна спинка з м'якими вставками для комфортного носіння.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер 600D.
Розміри: 30x45x20 см.
Об'єм: 23 л.
Вага: 600 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴





