Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | United Colors of Benetton |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 21 см |
| Объем | 32 л |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Спортивна сумка United Colors of Benetton сіра на 32л S1645410
Опис сумки:
Виготовлена з міцної зносостійкої ткани.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри (ШхВхГ): 45x23x21 см.
Колір: сірий.
Виробник: United Colors of Benetton.
Информация для заказа
- Цена: 815 ₴






