Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 16.5 см |
| Карманы | Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 24 см |
Міський рюкзак National Geographic сірий на 18л 8718973069031
Опис товару:
2 бічні сітчасті кишені.
грудна стяжка на фастексі.
чудова організація в основному відділенні на блискавці.
сітчаста кишеня на блискавці всередині відділення.
відділ для гідратора з виведенням назовні.
зручна спинка та лямки рюкзака із сітчастим покриттям.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Об'єм: 18 л.
Розміри, см: 42х24х16,5.
Колір: сірий.
Виробник: National Geographic.
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴











