Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 550 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | Геометрический узор |
Міський рюкзак Paso з тканини на 20л 12-A060
Опис:
два просторих відділення, що закриваються на блискавку.
передня кишеня на блискавці.
дві еластичні кишені з боків, наприклад, для пляшки з водою.
рюкзак має зручну ручку для перенесення та петлю для підвішування.
ергономічні регульовані лямки.
рюкзак має профільовану спинку, покриту сіткою.
рюкзак легкий і зручний.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер 600D.
Розміри: 31x47x15 см.
Об'єм: 20 л.
Вага: 550 г.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴



