Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puma |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Ручки | Две |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Цилиндрическая |
Складна спортивна сумка Puma Pack Away Barrel червона на 40л 071659-02
Опис товару:
Дорожньо-спортивна складана сумка, яка під час складання перетворюється на невелику сумочку.
Сумка виготовлена з міцного поліестеру.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки, у якій за потреби складається сумка.
Дві ручки середньої довжини виготовлені з нейлону.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: червоний з коричневим.
Розміри: 50х34х26 см.
Об'єм: 40 л.
Виробник: Puma.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴






