Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 9.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 12 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Рюкзак стильний з відділом для ноутбука 15,6 дюйма Sumdex PON-261GY на 12 л
Цей зручний і місткий рюкзак, призначений для ноутбуків із діагоналлю 15.6 дюйма, який надійно захистить пристрій від бруду, пилу, подряпин і пошкоджень, а також забезпечить комфорт і зручність під час транспортування.
Опис:
Усередині відсік для ноутбука та відкриті кишені для дрібниць.
Спереду 2 кишені ана блискавки.
Зручна ручка
Наплічні ремені рюкзака зроблять перенесення пристрою комфортним.
Кріплення на ручку валізи
Характеристики:
Об'єм: 12 л.
Розміри: 44 х 29 х 9,5 см
Матеріал: поліестер.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴






