Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Диагональ экрана ноутбука | 15" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
Стильна сумка для ноутбука 15-16 дюймів Sumdex PON-111BK
Практична та сучасна сумка для ноутбука от Sumdex. Сумка має посилені стінки, що дає змогу надійно захистити ноутбук від пошкоджень. З таким аксесуаром для ноутбука буде дуже комфортно. Сумку можна носити як у руках, так і на плечі.
Опис товару:
Сумка для ноутбуків із діагоналлю екрана 15-16 дюймів.
Вона має потовщені стінки, які пом'якшать удари та поштовхи під час перевезення ноутбука.
Має спеціальне відділення для миші, дисків, блока живлення, мобільного телефона та інших дрібниць.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см: 40*30*7
Виробник: Sumdex
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴






