Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Диагональ экрана ноутбука | 16" |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 311 мм |
| Глубина | 64 мм |
| Ширина | 413 мм |
Чудова сумка для ноутбука Sumdex 15,6-16 дюймів PON-301PL
Стильна та містка сумка з відділом для ноутбука до 16 дюймів. Усередині розташована основна кишеня для ноутбука, а також секції для: авторучок, олівців візиток, телефона, блока живлення, мишки та іншого. Мінімалістичний і витриманий дизайн. Кишеня для аксесуарів на передній частині сумки дасть змогу розмістити письмове приладдя, блокнот тощо.
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням.
На фронтальній стороні кишеня .
Зручні ручки
Діагональ ноутбука: до 16 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, поліестер.
Зовнішні розміри, см: 41,3*31,1*6,4
Виробник: Sumdex
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴





