Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 60 см |
| Материал | Super-Polytex |
| Объем | 20 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 |
| Возрастная группа (1) | Взрослая |
| Глубина | 18 мм |
| Глубина (1) | 18 |
| Назначение рюкзака | Городской рюкзак |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип (1) | Городской |
Водонепроникний рюкзак Kounga Caroni на 20л I22324
Опис товару:
Міцний і водонепроникний матеріал захищає від короткочасного занурення у воду.
Водонепроникна конструкція завдяки процесу високочастотного зварювання.
М'яка сітчаста спинка для комфорту.
Закривається скручуванням верхньої частини рюкзака та фіксується фастексом.
Вертикальна кишеня з водовідштовхувальною блискавкою.
Нагрудний ремінь і поясний ремені з регульованою пряжкою.
М'які регульовані плечові ремені з міцними пряжками.
Характеристики:
Матеріал: TPU.
Об'єм: 20L (у закритому).
Розміри: 60 см х 31см х 18 см (у повністю відкритому стані).
Вага: 800 г.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴









