Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 19 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Рюкзак міський Paso Global Vibes чорний на 19л BR-971-5
Опис:
Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини, стійкої до блякнення і з водовідштовхувальними властивостями.
Два місткі відділення на блискавці, два бічних сітчастих кишень.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Ергономічна спинка рюкзака з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Зручна набита ручка рюкзака, а також додаткова петля для можливості підвішування рюкзака.
Світловідбивні елементи на поверхні рюкзака та лямок.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний із сірим.
Розміри: 42 х 30 х 16 см.
Об'єм: 19 л.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴





