Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 580 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 41 см |
| Глубина | 18 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 28 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак Paso рожевий на 20л 18-2708PI16
Опис:
рюкзак має два великі відділення на блискавці
два основних відділення
перегородка (для ноутбука) в основному відділенні
у другому відділенні органайзер із кишенею на блискавці, ключниця
одна передня кишеня на блискавці
кишеня з виходом на навушники
дві бічні кишені з еластичної сітки, наприклад, для пляшки з напоєм
зручна ручка для перенесення та петля, щоб підвішувати рюкзак
посилена, контурна, заповнена піною та посилена спина
профільовані регульовані плечові лямки, наповнені піною
світловідбивні елементи на лямках
низ рюкзака посилений і ущільнений
поміщається формат А4
висока якість, міцний матеріал, стійкий до намокання
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розміри: 41x29x18 см.
Об'єм: 20 л.
Вага: 550 г.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴







