Спортивна сумка зі шкірозамінника 16 л Wallaby сріблястий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Серебристый |
| Размеры | |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 19 см |
| Объем | 16 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.63 |
| Вес (кг) | 0,63 |
| Высота, см | 23 |
| Глубина, см | 19 |
| Замок (1) | Нет |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Объем, л | 16 |
| Тип (1) | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Ширина, см | 44 |
Спортивна сумка зі шкірозамінника 16 л Wallaby сріблястий 313.81
Опис сумки:
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Ремінь, що регулюється для носіння через плече.
Дві текстильні ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 313.81.
Матеріал: штучна шкіра.
Розміри (ШхВхГ): 44x23x19 см.
Колір: сріблястий.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 797 ₴












