Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Semi Line |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 22 см |
| Объем | 30 л |
| Ширина | 48 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 |
| Замок | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Сумка спортивна 30L Semi Line чорна BSL3 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з надзвичайно міцного матеріалу.
Містке основне відділення, дві передні кишені та дві бічні кишені дають змогу зручно пакувати речі.
Дві міцно вшиті ручки та знімний регульований плечовий ремінь із накладкою забезпечують високий комфорт під час перенесення.
Знімна жорстка вставка в зоні дна.
Характеристики:
Артикул: BSL3 black.
Виробник: Китай.
Матеріал: поліестер Рипстоп.
Розміри в см (ДхШхВ): 48 x 27 x 22.
Об'єм: 28 л.
Вага: 600 г.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












