Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Utena |
| Вес | 260 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44.5 см |
| Глубина | 13.5 см |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 13 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип зонта | Складной |
| Тип рюкзака | Городские |
Молодіжний рюкзак 13L Utendors синій 5901619921173
Опис товару:
Рюкзак виготовлений у сучасному молодіжному стилі.
Рюкзак складається в маленьку сумочку, яка утворюється вивертанням внутрішнього кишені навиворіт.
Основне відділення закривається на блискавці.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Еластична стяжка на лицьовій стороні рюкзака для фіксації додаткових аксесуарів.
Регульовані лямки рюкзака із сітчастими вставками.
Характеристика:
Матеріал: полиэстер.
Розміри: 44,5 х 29 х 13,5 см (В х Ш х Г).
Розмір у складеному вигляді: 21х19х5 см.
Об'єм: 13 л.
Вага: около 260 г.
Максимальна вантажність: 5 кг.
Колір: синій із помаранчевим і блакитним.
Виробник: Utendors, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴











