Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.95 кг |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 28 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 45 см |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Возрастная группа (1) | Для взрослых |
| Глубина (1) | 25 |
| Назначение рюкзака | Штурмовой |
| Назначение рюкзака (1) | Охота/Рыбалка |
| Пол (1) | Мужской |
Рюкзак тактичний штурмовий, армійський 28L хакі
S1645415
Опис товару:
Повітропроникні сітчасті вставки 3D сітка MESH на спинці та лямках.
Водовідштовхувальні властивості (всередині матеріал прогумований).
Усередині є додаткові кишені. Відділ для питної гідросистеми Hydro-Pack.
Регульовані підтяжки з м'якою набивкою. Настегенний ремінь для надійної фіксації.
Регульовані лямки армовані стрічкою.
Верхня ручка для перенесення.
Посилена спинка.
Міцні пряжки з АБС-пластику.
Вентильоване посилення з губкою на спинці та лямках.
Має компресійні ремені для регулювання обсягу.
Два основні відділення на блискавці.
У першому відділенні розташована одна кишеня на блискавці й одна відкрита кишеня.
У другому відділенні розміщено три невеликі відкриті кишеньки.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Відсік для гідросистеми на липучці в зоні спинки.
Характеристики:
Колір: хакі.
Розмір 45х25х23 см.
Об'єм: 28 л.
Вага: 950 г.
Матеріал: polyester oxford 600d.
Країна виробництва: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴







