Чоловіче шкіряне портмоне чорне Peterson в подарунковій упаковці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Peterson |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Длина | 120 мм |
| Количество отделений для документов | 4 |
| Количество отделений для кредитных карт | 10 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Мужской |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бумажник двойного сложения |
| Толщина | 25 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Портмоне |
Чоловіче шкіряне портмоне чорне Peterson в подарунковій упаковці 304PUPUABL
Опис моделі:
Портмоне в класичному стилі. Модель у горизонтальному положенні без зовнішнього кріплення. Спереду витончений мотив синьо-жовтого прапора та герба України.
Обладнане технологією RFID-БЛОКУВАННЯ, яка захищає безконтактні карти, біометричні документи, посвідчення особи та карти громадського транспорту від несанкціонованого зчитування даних.
Внутрішня частина гаманця спроєктована так, щоб у нього помістилися всі картки, документи та гроші, необхідні вам щодня. Крім того, внутрішня частина оброблена підкладкою з логотипом, яка захистить шкіру від пошкоджень.
Всередині ви знайдете:
1 простору кишеню для монет;
подвійне відділення для банкнот;
4 відділення для документів , зокрема 2 прозорі;
10 місць для платіжних карток, візиток; включно з 1 відділенням для світлин.
1 відділення на блискавці у центрі гаманця.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри, см (ШхВхГ): 12*9,5*2,5 см;
Країна походження торгової марки: Peterson (Польща).
Информация для заказа
- Цена: 1 210 ₴












