Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Диагональ экрана ноутбука | 17" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Неопрен |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 17-17,3" |
Чохол для ноутбука 17 дюймів Wallaby 100424
Опис товару:
Чохол виготовлений з міцного та зносостійкого матеріалу.
Закривається на блискавку.
Призначений для ноутбука 17 дюймів.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Характеристики товару:
Матеріал: неопрен (поліестер на піні).
Розміри в мм (ШхВхГ): 420x330x30.
Колір: чорний
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴









