Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Touch |
| Высота | 300 мм |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 545 |
| Глубина | 90 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
Жіноча сумка для ноутбука 15,6 дюймів Easy Touch Becky ET-0212
Опис товару:
Легка, зручна та містка ділова сумка зі стильним клітинним візерунком. Приглушені кольори додають характеру, а розмір дає змогу розмістити велику кількість додаткових аксесуарів.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині розміщений відділ для ноутбука з ремінцем фіксатором на липучці, додатковий кишеня на блискавці. Також достатньо місця для додаткових аксесуарів або документів формату А4.
Дві ручки середньої довжини дають змогу носити сумку як у руці, так і на плечі.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 40 x 30 x 9 мм.
Вага: 545 г.
Виробник: Easy Touch, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴







