Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 145 г |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Зеркало в комплекте | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка Herwalt 4909604310
Опис товару:
Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі або у ванній кімнаті.
Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Всередині косметички: одне основне відкрите відділення, одна кишеня на блискавці, одна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на блискавці на лицьовій стороні косметички.
Гачок для чіпляння.
Закривається на блискавці.
Тканинна ручка на верхній частині косметички.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Розміри в складеному вигляді: 23 х 8 х 21 см.
Розміри в розкладеному вигляді: 38 х 9 х 21 см.
Вага: 145 г.
Колір: чорний.
Бренд: Herwalt, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴




